Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Послуги протезування зубів

Втрата навіть одного зуба чревата тим, що кісткова тканина почне стоншуватися, а сусідні зуби скривлюватимуться через зрослу на них навантаження. А якщо мова йде про передніх зубах, то крім порушення в роботі жувальної-мовного апарату ви ще й втрачаєте привабливість власної посмішки. Відсутні зуби цілком можуть привести до появи психологічних комплексів.

Добре, що сучасна стоматологія пропонує кілька варіантів вирішення проблеми втрачених зубів. Можна відновити як окремий зуб, так і цілий ряд, можливо навіть лікування такої аномалії, як повна відсутність зубів. Все що для цього потрібно - звернутися в професійну стоматологічну клініку.

Протезування зубів наші послуги

Ми пропонуємо наступні протезування зубів:

 • Знімне протезування. Такі протези можна зняти, що спрощує догляд за ними, але з іншого боку доставляє певні незручності, їх також називають вставною щелепою. Застосовуються в разі втрати великої кількості зубів в одному ряду.
 • Металокераміка. Перевірений часом спосіб протезування, штучний зуб з металевим каркасом і керамічної оболонкою прослужить вам більше 10 років.
 • Вініри. Спеціальні накладки на зуби, які зроблять вашу усмішку чарівною. Вони не схильні до утворення зубного нальоту і мають правильну естетичну форму. Вініри використовують багато відомих особистостей, це і є секрет їх божественної посмішки.
 • Безметалеві коронки. Протези виготовлені з високоміцної кераміки. На відміну від металокераміки їх практично неможливо відрізнити від натуральних зубів.
 • Цирконієві коронки. Легкі коронки, виготовлені з кераміки на основі оксиду цирконію.

Конкретний тип лікування вибирається після проведення комплексної діагностики.

Етапи протезування в клініці «Пломбір»

В нашій стоматологічній клініці протезування зубів відбувається за такою схемою:

 1. Проведення огляду для складання плану лікування. Слід оцінити необхідність лікування і вибрати відповідний спосіб, після чого починається робота над складанням плану лікування. Для цього проводиться сканування порожнини рота, і за його даними розраховується форма протеза. Маючи цю інформацію можна спрогнозувати, скільки візитів до стоматолога потрібно для проходження повного курсу протезування.
 2. За необхідності проводиться імітація майбутніх зубів пацієнта на спеціальній моделі. Цей метод дозволяє відновити процеси мови і жування, щоб вибрати оптимальну форму зубів з урахуванням всіх особливостей вашої ротової порожнини. Після завершення протезування ви не помітите різниці між штучними і натуральними зубами, більш того, ми зробимо ваш прикус ще краще.
 3. Вибір форми зубів. Крім правильного прикусу, можна підібрати таку форму протезів, щоб вони виглядали естетично. Причому вибирає пацієнт на свій власний смак, вам вирішувати подобається вона вам чи ні.
 4. Виготовлення протезів, цю роботу проводять зубні техніки, їх завдання повністю повторити ті моделі, які були затверджені на попередній стадії. Від якості їх роботи результат протезування залежить не менше, ніж від стоматолога, який буде встановлювати штучний зуб.
 5. Протезування і перевірка результату роботи. Потрібно переконатися, що встановлені зубні конструкції не доставляють дискомфорту пацієнтові. Якщо це не так, то ситуацію слід негайно виправити.

Зверніть увагу, що приступати до протезування зубів варто тільки після того, як усунені інші захворювання. Тому попередньо слід залікувати наявний карієс, провести гігієнічну чистку від зубного каменю і нальоту, а також усунути запальні процеси на яснах. Це потрібно для того, щоб максимально виключити всі чинники, які можуть вплинути на результат протезування.

Переваги нашої клініки

Стоматологічна клініка «Пломбір» займається протезуванням зубів в Києві не перший рік і заслужено входить до числа лідерів з надання даних послуг в столиці. Такого професійного рівня і оцінки пацієнтів ми домоглися за рахунок того що:

 • Працюємо тільки на кращому обладнанні і за сучасними технологіями, постійно відстежуємо інновації в стоматології і переймаємо їх.
 • Лікарі, медпрацівники і техніки клініки регулярно підвищують свою кваліфікацію, проходячи курси підготовки в Україні та за кордоном.
 • Наші пацієнти отримують гарантію на абсолютну безпеку лікування. Багаторівнева система контролю за чищенням і дезінфекцією обладнання.
 • Відмінний сервіс на всіх стадіях співробітництва, починаючи з запису на прийом.

І останнє, в своїй роботі ми намагаємося індивідуально підійти до кожного клієнта і встановити з ним довірчі відносини. Наші лікарі не тільки фахівці в своїй області, але і хороші психологи. Це особливо важливо при роботі з маленькими пацієнтами або людьми, які відчувають страх перед стоматологами.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги