Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Профілактика

Ми звикли згадувати про стоматологів тільки тоді, коли зуби починають дошкуляти гострим болем або з'являються інші неприємні відчуття. І навіть не замислюємося, що лікування можна було уникнути, якщо дотримуватися правильної профілактики зубів.

У людському організмі все взаємопов'язано, порушення гігієни порожнини рота може привести не тільки до захворювання зубів, але і до виникнення проблем з диханням, травленням, привести до респіраторних захворювань і не тільки. Тому вкрай важливо знати, як стежити за здоров'ям своїх зубів.

Як правильно піклуватися про своїх зубах

Правильна гігієна порожнини рота складається з трьох пунктів:

  1. Чистити зуби не рідше двох разів на день, після сніданку і перед сном, додатково слід використовувати зубну нитку. Для особистої гігієни зубів дізнайтеся у свого стоматолога про рекомендовану пасті і типі щітки, і не забувайте міняти щітку не рідше ніж раз на три місяці. Справа в тому, що після цього терміну на щітці збереться стільки бактерій, що вона вже буде не видаляти їх, а наносити на зуби. Також не забудьте проконсультуватися у свого лікаря, як слід чистити зуби, щоб відновити їх захисні властивості і не нашкодити.
  2. Регулярно приходити до стоматолога на плановий профілактичний огляд, для дорослих один раз на півроку, для дітей один раз в 3-4 місяці. Навіть дотримуючись усіх правил особистої гігієни порожнини рота, ви не зможете в будинку видалити весь зубний наліт, і він почне поступово руйнувати зуби і ясна. На прийомі у лікаря буде проведена чистка від зубного нальоту і обробка емалі фторсодержащим складом. Також будуть виявлені можливі зачатки захворювань, що дозволить вилікувати їх швидко, без болю і за низькою ціною. Майте на увазі, що оплата одного профілактичного огляду в рази дешевше, ніж пломбування одного зуба, при глибокому ураженні карієсом.
  3. Слідкуйте за своїм способом життя. Щоб зубна емаль була міцною, а ясна здоровими, важливо збалансовано харчуватися. Особливо якщо ви проходите реабілітацію після важкого захворювання або операція, то організм може буквально витягнути потрібні йому мікроелементи з ваших зубів. Аналогічна ситуація спостерігається у вагітних.

Крім цього слід пити багато простої води, це природний спосіб обмивання зубів і відмовитися від шкідливих звичок, особливо куріння. Не соромтеся і обов'язково запитайте свого стоматолога про те, як слід доглядати за зубами.

Наші послуги

В рамках профілактики зубів і ясен стоматологічна клініка «Пломбір» у Києві пропонує наступні послуги:

  • Фторування. Обробка зубної емалі спеціальним складом, який насичує її фтором і тим самим підвищує природний захист проти карієсу. Фторування є носіння індивідуально розробленої капи, яка повторює форму зубів пацієнта, з поміщеним усередину гелем з іонами фтору. Тривалість процедури 20 хвилин, по 10 хвилин на кожну щелепу. Фторування підвищує міцність емалі в 10 раз, ефект від процедури зберігається 6 місяців.
  • Гігієнічна чистка. Видалити твердий і м'який зубний наліт звичайною щіткою в домашніх умовах неможливо. Але зробити це можна всього за один прийом у стоматолога. Великі скупчення зубного каменю призводять до запалення і кровотечі ясен, а м'який наліт змінює колір зуба і руйнує емаль. Сучасні методи стоматології дозволяють провести ефективну чистку порожнини рота безболісними методами, процедуру слід повторювати приблизно раз на півроку.
  • Дитяча чистка. Для самих маленьких пацієнтів у віці 6-9 років чистка зубів виконується спеціальною щіткою і пастою. Стоматолог ретельно обробить кожен зуб, видаляючи весь наліт. Заодно вашого малюка навчать правильно чистити зуби вдома. Якщо дитина старше 9 років, то вже можна застосовувати ультразвукове обладнання, яке використовують для гігієнічної чистки зубів у дорослих. Після видалення нальоту рекомендується провести фторування. Чистити і зміцнювати слід не тільки постійні, але і молочні зуби, тому що від їх стану залежить здоров'я вашої дитини.

Крім заходів по зміцненню зубів і виявлення можливих захворювань наш стоматолог проведе огляд на предмет аномального розташування зубів. Чим раніше виявлено порушення прикусу, тим простіше його скоригувати.

Як зрозуміти що вам потрібно на профілактичний огляд?

Існує кілька ознак, які вказують на необхідність візиту в стоматологічну клініку. По-перше, ви помітили появи неприємного запаху з рота, що свідчить про розвиток хвороботворних бактерій в порожнині рота. По-друге, зміна кольору зубів, яке відбувається при утворенні зубного нальоту. По-третє, кровотеча ясен і відшаровування від зубів, це наслідки запалення або утворення зубного каменю.

Крім цього записатися на профілактичний огляд слід вагітним і людям, які відновлюються після важкої хвороби або операції. Якщо ослаблений загальний імунітет, то і захист зубів суттєво погіршується.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги