Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Пломбування молочних зубів (стеклополімерний цемент)

Поразка молочних зубів карієсом може привести до серйозних наслідків, аж до їх передчасної втрати, що може стати причиною порушення прикусу. Але при своєчасному зверненні до стоматолога зуб можна зберегти, головне виявити захворювання до переходу в гостру форму.

У стоматологічному центрі «Пломбір» ми поставимо пломбу з склополімерів на молочні зуби Вашої дитини, щоб зупинити розвиток карієсу і тим самим запобігти втраті зуба. Лікування проводиться швидко, безболісно і ми даємо на нього гарантію.

Пломбування молочних зубів (стеклополімерний цемент)
Пломбування молочних зубів (стеклополімерний цемент)400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2019-11-11https://plombir-dental.com.ua/plombuvannya-molochnyh-zubiv

Пломбування молочних зубів склополімерів

Причини карієсу на молочних зубах

Тимчасові зуби не мають такого сильного захисного механізму від ураження карієсом, як постійні. Вони не тільки мають більш тонку емаль, а й за своєю формою ускладнюють процес видалення хвороботворних бактерій, які утворюються в результаті прийому їжі. Навіть якщо дитина буде дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога з чищення зубів, то він просто фізично не зможе видалити весь наліт, це не під силу навіть дорослим.

Ось чому для догляду за молочними зубами рекомендується регулярно проводити дитячу чистку зубів в кабінеті стоматолога, а також виконати пломбування жувальних зубів для закриття в них западин, де збирається наліт. Цю процедуру називають герметизація фісур.

Чи потрібно лікувати тимчасові зуби

У той час як більшість батьків часто не приділяють необхідності лікування тимчасових зубів належної уваги, всі стоматологи сходяться в тому, що ця терапія є обов'язковою. Запальні процеси на молочних зубах загрожують наступними проблемами:

  • Розвиток інфекції в роті призводить до загострення цілого ряду хронічних захворювань, тому що хвороботворні бактерії можуть потрапити в інші органи з їжею або через дихання.
  • Сильне ураження карієсом може привести до утворення кісти і запалення всередині ясна, це пряма загроза здоров'ю дитини, усунення якої вимагає хірургічного втручання.
  • Якщо вже почав формуватися зачаток постійного зуба, то хвороба може перейти на нього і привести до повного знищення.
  • У разі втрати тимчасового зуба за рік і більше до початку їх заміни, сусідні зуби можуть зміститися на звільнене місце, а кісткова тканина стоншена, обидва ці відхилення призводять до порушень при формуванні постійного прикусу.

Як проходить лікування

Лікування дитячого карієсу має свої особливості, адже тимчасові зуби більш чутливі, гірше захищені, а самі маленькі пацієнти вимагає особливого підходу. Тому при пломбуванні молочних зубів використовують такі прийоми:

  1. Для місцевого знеболювання на місце ін'єкції наноситься спеціальний гель, після чого робиться укол, який дитина абсолютно не відчує. Вибирається не тільки спеціальний метод анестезії, а й особливі препарати з низькою концентрацією діючої речовини, які безпечні для дитячого організму. Для потреб сучасної стоматології вже розроблені наркоз, які дозволяють лікувати дітей, зануривши їх у сон, але застосовують їх тільки при необхідності проведення складного лікування пов'язаного з хірургічним втручанням.
  2. Пошкоджений зуб ретельно очищають від всіх вогнищ захворювання. Щоб надійно простелірізовать каріозну порожнину її обробляють озоном.
  3. Якщо захворювання пройшло вглиб зуба і дісталося до каналів і тканин, то їх чистка і видалення виконується спеціальними делікатними методами. Для закриття каналів після чистки застосовують особливий тип пасти для пломб, вони розсмоктуються разом з коренем молочного зуба. Таким чином, імітується природний процес випадіння тимчасового зуба.
  4. Час лікування бажано максимально скоротити, тому для закриття дірки в зубі використовують спеціальні склади для пломб. Зараз розповсюджені матеріали на основі склополімерів. Особливість такої пломби в тому, що її установка виконується дуже швидко, вона надійно закриває каріозну порожнину і сприяє запобіганню повторного виникнення захворювання за рахунок виділення фтору в тканини зуба. Пломба ставиться за один прийом, доопрацювання після установки мінімальна або не потрібно взагалі.

Є у пломб на основі склополімерів і недолік, це її відносно недостатня міцність і опір стиранню. Але для пломбування тимчасових зубів таких показників досить, тому що лікування зазвичай проводиться незадовго до початку процесу зміни зубів, тому пломба і не повинна бути розрахована на тривалий термін роботи.

Незважаючи на те, що в нашій клініці Plombir Dental в Києві ми готові провести якісне лікування зубів Вашої дитини, ми як стоматологи не рекомендуємо доводити до цих ситуацій. Найкраще, коли дитина з допомогою батьків займається гігієною порожнини рота і проходить за розкладом раз в 4-6 місяців профілактичні огляди. Сукупність цих заходів дозволяє звести ймовірність виникнення карієсу практично до нуля.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги