Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Пломбування

Установка пломб є одним з найбільш часто використовуваних методів лікування карієсу і запалення каналів зубів, фактично у кожного з нас є кілька пломб. Але це лише частина завдань, які в сучасній стоматології вирішують за допомогою пломбування зубів.

Стоматологічна клініка в Києві Plombir Dental пропонує вам установку сучасних пломб, яку виконають кращі професіонали столиці. Процес лікування у нас заснований на європейських методиках, тому пломби служать довго і їх установка не причин вам ніякого болю чи дискомфорту.

Пломбування
Пломбування400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/plombuvannya

Пломбування зубів клініка Київ

Коли встановлюють пломби

Насправді зуби пломбують набагато частіше, ніж думає більшість пацієнтів. Ось основні причини використання даного методу.

  • Лікування карієсу. При ураженні емалі і дентіта зуба, спочатку лікар повинен вичистити все уражені внутрішні поверхні зуба, після чого порожнину герметично закривається пломбою, для запобігання повторного зараження. Якщо карієс встиг дійти до пульпи і проникнути в канали, то їх або лікують або видаляють, лікар приймає рішення після проведення діагностики. Після чого спочатку пломбують канали, і тільки потім закривають зуб. Дуже важливо встановити пломбу максимально герметично, тому що навіть через мікротріщини хвороботворні бактерії можуть проникнути під неї, таке захворювання називають вторинним карієсом.
  • Реставрація зубів. Ця технологія дозволяє відновити зовнішній вигляд і форму зуба після його лікування або травми, наприклад відколу. Також пломбуванням можна приховати незначні аномалії розташування зубів, наприклад невелику тріщину між передніми зубами (діастема). При реставрації використовують композитні матеріали, які за кольором не відрізняються від емалі, форма зуба коригується і стає більш естетичною. Зовні професійно реставрований зуб неможливо відрізнити від справжнього.
  • Заміна старих пломб. Періодично потрібно міняти старі пломби на нові, така необхідність виникає в наступних випадках. По-перше, пломба могла розкришитися або випасти, термін їх служби залежить від матеріалу і майстерності стоматолога. Якщо зуб не закрили повторно, то він дуже швидко запалиться, тому що не володіє природним захистом. По-друге, як профілактика вторинного карієсу. Будь-яка пломба поступово відшаровується від зуба і по периметру утворюються дрібні мікротріщини, а це загроза початку запального процесу всередині зуба. З метою профілактики стару пломбу видаляють, порожнину зуба обробляють антисептиком і закривають нової пломбою. По-третє, після проведення процедури відбілювання зубів. Якщо у вас встановлені на видимих ​​місцях не найякісніші пломби, то після відбілювання він буде сильно помітні, тому що спеціальні склади впливають тільки на зубну емаль. Тому старі пломби рекомендується замінити, в нашій клініці в Києві ми завжди попереджаємо про це пацієнтів, які записалися на відбілювання.

Види пломб

Для того щоб закрити зуб після чистки каріозної порожнини, можна застосувати один з наступних типів пломб, в залежності від їх матеріалу:

  • Золото - це дорогий метал завжди користувався популярністю в стоматології, він не викликає алергії і добре закріплюється в зубі, термін служби такої пломби близько 20 років. Навіть сьогодні, багато визнаних в світовому масштабі стоматологи називають золото оптимальним матеріалом для пломбування. Але є у нього і недоліки, така пломба сильно помітна (хоча у випадку з золотом це можуть робити намір), а її ціна багатьом не подобається.
  • Амальгама - досить надійна і недорога пломба, цей матеріал має високу міцність і довговічність. Такі пломби не рекомендоване встановлювати на чільні місця, відразу після лікування вони набагато темніше емалі і поступово стають ще помітніше.
  • Композит - це цілий ряд пломб, виготовлених з композитних матеріалів. Головна їхня відмінність - схожість за кольором з емаллю зуба. Ціна такої пломби залежить від самого композиту, найдешевші поступово темніють і служать близько 3 років. Але є і більш сучасні матеріали, термін експлуатації яких близько 10 років, а колір з часом залишається таким же, як і емалі зубів, причому підбираються вони індивідуально під конкретного пацієнта.
  • Керамічні - це вже не стільки пломба в класичному розумінні, скільки вкладка в зуб, яку кріплять на спеціальний клей. За своєю ціною вони співвідносяться з золотими пломбами, але перевершують їх за терміном служби, міцності і повністю імітують колір справжнього зуба.

В окрему групу потрібно віднести спеціальні пломбувальні склади (пасти), які застосовують при лікуванні каналів зуба. Всі вони виготовлені таким чином, щоб повністю закрити внутрішню порожнину, для запобігання вторинного зараження через що залишилися порожнечі. Також ці склади відрізняються в залежності від специфіки лікування, наприклад пломба в корені молочного зуба повинна розсмоктатися разом з ним, коли прийде час зміни зубів. А при лікуванні ще не до кінця сформувався постійного зуба в корінь закладається паста, яка насичує його фтором, ніж сприяє завершенню процесу зростання.

Наші переваги

У нашій клініці пломбування зубів проводиться по вищому розряду. У нас працюють досвідчені стоматології, в розпорядженні яких найкраще обладнання і матеріали. Частина складів для пломб ми готуємо самостійно у власній лабораторії, інші набуваємо безпосередньо від виробника.

На кожну пломбу, встановлену у нас, ви отримуєте гарантію, і вона буде замінена безкоштовно, якщо випаде або почне хитатися протягом гарантійного терміну. Але на практиці наші пломби стоять роками, не знаючи знесення, а випадки повторного лікування поодинокі.

До нас часто звертаються пацієнти, яким слід замінити пломбу після лікування в іншій клініці. Для цього зуб спочатку досліджується на предмет наявності зараження під пломбою, в разі потреби він чиститься і знезаражується, і тільки після цього заново закривається пломбувальних складом. Якщо мова йде про реставрацію зуба, то для такої роботи попередньо може бути побудована 3D модель, за допомогою якої лікар разом з пацієнтом вибирають оптимальну форму зуба з точки зору правильного прикусу і естетики.

Щоб записатися на прийом досить заповнити спеціальну форму на цій сторінці або зателефонуйте за контактним номером. Пам'ятайте, що лікування будь-якого захворювання порожнини рота з часом стає не тільки складніше, але і набагато дорожче. Тому звертайтеся за кваліфікованою медичною допомогою при перших симптомах захворювання.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги