Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Мезотерапія: всі тонкощі методу альтернативної медицини

12.07.2019

Дана процедура отримала досить високу популярність як серед справжніх фахівців, так і постійних пацієнтів косметологічних клінік. Причиною такого стану справ можна назвати практично нульовий ризик прояву побічних ефектів. Також потрібно відзначити повну відсутність протипоказань, хоча кожен раз потрібно розглядати всі випадки окремо. Ну і звичайно, не можна забувати про дійсно відмінному співвідношенні вартості і ефективності.

Як і кому призначається мезотерапию

За рахунок високої затребуваності процедура призначається практично всім бажаючим. Важливий нюанс полягає в тому, що мезотерапія призначається для вирішення найрізноманітніших причин, а саме проведення естетичної корекції, а також ефективної протидії розвиваються процесам старіння. Що характерно, вона не має ніяких явних обмежень вікового характеру, завдяки чому аудиторія потенційних пацієнтів розширюється до величезних масштабів.

Ця позиція багатьох фахівців і експертів обумовлюється за рахунок того, що розглянута методика будується на основі дійсно безпечного принципу дії. Йдеться про м'яку биостимуляции, отримати яку можна завдяки ефекту від цілого курсу масажу, пілінгу і різноманітною апаратної терапії. Важливо відзначити, що для гарантованого отримання бажаного результату потрібно в обов'язковому порядку звертатися до професіоналів. Пов'язано це з тим, що процедура є безпечною для здоров'я тільки в тому випадку, якщо вона виконується в повній відповідності до встановлених правил.

Крім іншого варто відзначити важливість цілей, що ставляться клієнтом. Виходячи з цього підбирається дієвий набір процедур, необхідний кожній конкретній людині. Іноді досить просто провести кілька сеансів лицьового масажу, в інших же ситуаціях доведеться користуватися більш радикальними методами. Підкреслимо, що мезотерапія не є панацеєю і вирішенням усіх проблем зі шкірою. Тому, якщо терапія не має ніякого видимого результату потрібно звернути увагу на деякі інші методики. Окремо варто відзначити ключові свідчення для використання даної процедури:

 • Поява перших зморшок мімічного походження, а також інших змін шкіри, викликаних віковими факторами.
 • Наявність надлишкового підшкірного жиру, целюліту і так далі.
 • Різноманітні висипання на шкірі, незалежно від їх фактичних причин.
 • Шкірна пігментація, що має неоднорідну структуру.
 • Наявність небажаних рубців, розтяжок і так далі.

Якщо ж говорити про дієвих показаннях, здатних звести нанівець ефективність процедури, або ж завдати шкоди здоров'ю пацієнта, то існує всього кілька подібних нюансів. Природно, мова йде про період вагітності та лактації, але в цей час взагалі небажаний будь-який контакт з різними препаратами. Також важливим протипоказанням вважається наявність гострої алергічної реакції і погана згортання крові.

Мезотерапія: всі тонкощі методу альтернативної медицини
Мезотерапія: всі тонкощі методу альтернативної медицини400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2019-07-12https://plombir-dental.com.ua/mezoterapiya-vsi-tonkoshchi-metodu-alternatyvnoyi-medycyny
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

 • Перікоронаріт

  Перікоронаріт

  02.06.20

  При утрудненому прорізуванні зубів спостерігається розвиток захворювання перикоронарита....

 • Периостит

  Периостит

  02.06.20

  Запальний процес в окісті називається періостит, а самі пацієнти часто використовують не...

 • Сіалоаденіт

  Сіалоаденіт

  02.06.20

  Термін сіалоаденіт об'єднує всі види запалення слинних залоз, яких є три пари (основні...

 • Вивих зуба

  Вивих зуба

  02.06.20

  Зуби надійно утримуються на своєму місці за рахунок тканин пародонта, що дозволяє йому...

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги