Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Коронки металокераміка

Відновити зруйнований зуб зі збереженням нормального прикусу і поліпшенням естетики вашої посмішки можна за допомогою установки коронки з металокераміки. Пройдіть обстеження і курс лікування в нашій стоматологічній клініці в Києві, яка є однією з кращих в столиці. До ваших послуг кваліфікований персонал, сучасне обладнання та європейський рівень сервісу.

Також ви можете звернутися до нас, якщо вже встановили коронки в іншій клініці, але вони вас турбують, наприклад, стало важче пережовувати їжу або зуби нормально не замикаються. Ми проведемо комплексну діагностику і знайдемо спосіб виправити дану ситуацію.

Коронки металокераміка
Коронки металокераміка400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/metalokeramika

Коронки металокераміка

Це класичний спосіб протезування, який себе відмінно зарекомендував і використовується вже не перший десяток років. Вони надійні, довговічні і при цьому доступні за ціною.

Є у даного типу коронок і недоліки. Метал в каркасі робить протез сіруватим, а його поступове окислення може призвести до утворення сіруватою дужки навколо кореня зуба. Такий наліт можна видалити під час профілактичного відвідування кабінету стоматолога і ніякої загрози для здоров'я пацієнта він не несе. Якщо ж вам не подобається подібний побічний ефект, можна замовити установку більш дорогих коронок, в яких металевий каркас виготовлений із золота або виберіть протези з цільної кераміки.

Плюси і мінуси

До переваг використання коронок з металокераміки слід віднести їх високу міцність, яка забезпечується металевим каркасом. Сама конструкція дуже надійна і довговічна, іноді внаслідок ударів можуть спостерігатися незначні відколи кераміки, але такий дефект можна легко закрити, не знімаючи коронки. Але головним їх перевагою є ціна, яка помітно нижче, ніж на інші варіанти коронок на зуби.

Що стосується естетики, то якісно виконаний протез сторонній спостерігач гарантовано не відрізнить від справжнього зуба. Деякі відмінності можуть бути помітні на передніх зубах при яскравому освітленні, тоді просвічується каркас. Але якщо ставити такі коронки на жувальні зуби, то ніхто не зрозуміє що вони не справжні.

Тепер поговоримо про мінуси використання протезів з металокераміки. Внутрішній каркас має невеликий розмір, щоб надіти його на зуб той слід грунтовно стесати. Фактично стісується порядку 2/3 зуба. При такій обробці зуба часто зачіпається пульпа, тому його слід видалити, а канали запломбувати. Обійдися без депульпації, в основному вдається тільки на корінних зубах, які мають найбільший шар кісткової тканини - дентину.

Підготовка до протезування

Перед тим як встановити нову коронку в ваш зуб, слід провести підготовку порожнини рота до протезування. Йдеться про профілактику і лікування захворювань зубів і ясен, проводяться наступні роботи:

  • Лікування карієсу. Установка пломби може вплинути на вибір форми коронки і на розрахунок зміни прикусу, до того ж після протезування доступ до ураженого карієсом зуба може бути обмежений.
  • Лікування пародонту. Йдеться про лікування і профілактики пародонта і його більш легкій формі гінгівіту. При цьому захворюванні ясен в зоні ризику знаходиться корінь, що може привести до втрати зуба, на якому встановлена ​​коронка.
  • Гігієнічна чистка зубів. Дана процедура входить в комплекс профілактичних заходів по догляду за порожниною рота, своєчасна професійна чистка зубів від твердого та м'якого нальоту, кращий захист від ураження емалі зубів і ясен.

Після того як ми усунули протипоказання, можна переходить до протезування зубів.

Встановлення коронки з металокераміки

У стоматологічній клініці «Пломбір» у Києві установка коронки з металокераміки виконується наступним чином:

  1. Попередня консультація, під час якої лікар повинен визначитися з можливістю використання даного типу протезування, і повідомити пацієнтові орієнтовну вартість робіт.
  2. Діагностика порожнини рота для побудови тривимірної моделі, дозволяє провести розрахунок форми і розташування коронки для оптимальної установки. На підставі даних діагностики складається план лікування і визначається його точна вартість.
  3. Підготовка підстави зуба до протезування. Наявний корінь чиститься від карієсу, реставрується при істотних пошкодженнях, може змінюватися його форма для кращого кріплення коронки. Якщо корінь зуба втрачено, його місце може зайняти штучний імплантат.
  4. Розрахунок і виготовлення коронки. У нашій клініці застосовують сучасні технології виготовлення зубних протезів, всі процеси максимально автоматизовані.
  5. Установка коронки, по завершенню даної операції ви є власником нового зуба.

Завершальним етапом протезування є перевірка прикусу за допомогою спеціальних копірок, потрібно переконатися, що зуб зайняв відведене для нього місце. Ігнорування цього пункту загрожує такими проблемами, як клацання зубів, утруднене жування їжі, болі скронево-цілісного суглоба, деформація сусідніх зубів. Якщо у пацієнта спостерігається складна картина з прикусом, то при протезуванні ми буде використовувати спеціальний пристрій для фізичного моделювання на гіпсовій моделі - артикулятор.

Якщо для відновлення зуба немає істотних протипоказань і не потрібно імплантувати імплантат, то металокерамічні коронки можна встановити за 1-2 дня. Всі описані вище процеси будуть максимально об'єднані і проведені за 2-3 сеансу у лікаря.

Запишіться на прийом в стоматологічний центр «Пломбір», щоб визначиться з можливістю протезування ваших зубів. Зі свого боку ми гарантуємо професійний підхід і бездоганний результат.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги