Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Лікування ясен

Ви думаєте, що втрата зубів вам не загрожує, адже захворювання ясен рідко проявляється в молодому віці? Ми змушені вас розчарувати, статистика показує, що перші ознаки запалення ясен проявляються у віці 25-35 років. Якраз в цьому час і протікають первинні запальні процеси, які при відсутності лікування приведуть до розвитку серйозних захворювань.

Лікування ясен
Лікування ясен400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/likuvannya-yasen

Лікування ясен

Показання до початку лікування

Якщо при чищенні зубів ви помітили почервоніння ясен або кровотеча, часто ці симптоми з'являються одночасно. Подібні проблеми наочно вказують на запальний процес, що протікає на яснах в області підстави зуба.

У стоматології виділяють наступні форми захворювання ясен:

  • Гінгівіт. Виникає при скупченні хвороботворних бактерій в області зіткнення зуба і ясна. Гінгівіт проявляється як почервоніння ясен, можливий невеликий набряк і кровотеча під час чищення. Небезпека захворювання в тому, що при набряку ясна відходить від зуба і хвороботворні бактерії проникають до його коріння, що призводить до розвитку пародонтиту. Щоб вилікувати гінгівіт досить провести професійну гігієнічну чистку зубів видаливши твердий і м'який зубний наліт, а також всіх мікробів.
  • Пародонтит. Підступність цього захворювання в тому, що за зовнішніми ознаками воно нічим не відрізняється від своєї ранньої стадії гінгівіту. Десна також червоніють, набрякають і кровоточать, це те, що може помітити пацієнт. І тільки під час обстеження у стоматолога можна виявити запалення тканин пародонта, яке може привести до повної втрати зуба. Якщо запалення перейде на кісткову тканину, то вилікувати його повністю буде неможливо, подібних методик в стоматології поки не існує. Лікар може тільки зупинити запальний процес і усунути його причину.

При виникненні будь-яких описаних симптомів рекомендується відразу відвідати стоматолога. Будь-яке захворювання порожнини рота, в тому числі і тканин пародонта, вилікувати набагато простіше і швидше на початковій стадії. Своєчасне звернення в стоматологічну клініку «Пломбір» у Києві дозволить зберегти здоровими ваші зуби і ясна, а також убезпечить ваш сімейний бюджет від зайвих витрат на відновлення втрачених зубів. А адже саме до цього призводить запущене запалення ясен з подальшим ураженням кореня зуба.

Vector-терапія

Під поняттям пародонту професіонали розуміють комплекс тканин, які відповідають за утримання зуба: ясна, періодонтальна зв'язка, кісткова альвеолярна тканину і цемент кореня зуба. Як зазначено вище, якщо при запущеній формі захворювання пошкоджується кісткова тканина, то відновленню вона не підлягає. Але в стоматологічному центрі «Пломбір» у Києві ми готові запропонує вам лікування ясен методом Vector-терапії. Він дозволяє не тільки зупинити захворювання, а й створює умови для відновлення періодонтальної зв'язки, що відповідає за з'єднання кореня зуба і його кісткової лунки.

Лікування ясен за допомогою Vector-терапії виконується за наступним алгоритмом:

  1. Огляд стоматологом, встановлення ступеня ураження тканин пародонта для прийняття рішення про можливість застосування даної методики.
  2. Гігієнічна чистка зубів. Перед тим як приступити до лікування пародонтиту, потрібно запобігти повторному потраплянню хвороботворних бактерій в уражену область з зубного нальоту, який знаходиться в порожнині рота на зубах і яснах.
  3. Сеанс Vector-терапії, зазвичай їх проводиться кілька, поки захворювання не буде зупинено. Суть цього методу в тому, що спеціальний пристрій впливає на пошкоджені ділянки звуковими коливаннями високої частоти, примітно, що сам пацієнт їх не відчуває і для нього вся процедура безболісна. Під впливом високочастотних коливань патогенні мікроорганізми гинуть, а поверхня коренів зуба очищається від утворився нальоту і полірується. Після такої чистки створюються умови для початку відновного процесу пародонтальной зв'язки зуба.

Природно, дана технологія розроблена за кордоном і для її застосування потрібно спеціальне обладнання. Але наша клініка укомплектована за останнім словом стоматологічної техніки і в штаті є кваліфіковані фахівці, для проведення Vector-терапії.

Фізіотерапія для лікування ясен

Якщо захворювання ясен запущено, то в першу чергу слід зупинити запальні процеси, для чого використовують фізіотерапевтичні процедури. Їх особливість в тому, що дія йде поступово, проникає вглиб тканин пародонта і дає тривалий ефект.

Для лікування ясен використовують такі фізіотерапевтичні методи:

  • Мікрохвильова терапія. Накладення електромагнітних хвиль на уражені тканини має бактерицидну дію, знімає набряк ясен і сприяє початку природних відновних процесів.
  • Інфрачервоний лазер. На тканини впливають інфрачервоним випромінюванням для поліпшення кровообігу, що сприяє прискореній регенерації тканин.
  • Дарсонвалізація. Для людини небезпеку становить сила струму і якщо вона незначна, то такий електричний струм може справити позитивний вплив на організм. При дарсонвалізації ясна обробляють високочастотним змінним струмом низької сили. Таке лікування безпечно, воно дозволяє зняти хворобливі відчуття і нормалізувати процеси обмінів речовин в пошкоджених тканинах.
  • Електрофорез. Суть цього методу в створенні умов для глибинного проникнення лікарських і вітамінних препаратів в тканини пародонту. Саме ліки наноситься на пошкоджену ділянку, а необхідний терапевтичний ефект досягається за рахунок іонізації препарату шляхом накладення електричного струму низької сили і напруги.

Звернувшись в нашу клініку, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісне лікування ясен із застосуванням найсучасніших терапевтичних та інших методів. Після огляду у нашого фахівця ми складемо план лікування і готові дати гарантію на позитивний результат.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги