Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Лікування каналів

Якщо зуб турбує гострим болем, а ясна починає опухати, це явна ознака внутрішнього запалення каналів. В такому випадку слід негайно звернутися до стоматолога, інакше наслідки можуть бути жахливими.

Але не варто чекати гострої форми захворювання, при найменшій підозрі на запалення всередині зуба, особливо якщо це рецидив, слід звернутися за кваліфікованою медичною допомогою. У більшості клінік вам запропонують вирішити проблему хірургічним шляхом, але ми готові допомогти вам і зберегти зуб.

Лікування каналів
Лікування каналів400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/likuvannya-kanaliv-0

Лікування каналів зуба

Причини запалення каналів

Запальні процеси в каналі зуба можуть виникнути з різних причин, їх можна умовно розділити на наступні:

 • Гостре запалення. Якщо зуб сильно запалений в результаті запущеної форми карієсу або пародонта, то хвороботворні бактерії можуть проникнути в канали.
 • В результаті непрофесійного лікування. При лікуванні каналу в інший стоматологічній клініці без застосування спеціального обладнання лікарі могли допустити ряд помилок. Наприклад, не якісно очистили канали, пропустили один з каналів, погано запломбували або обламався шматочок інструменту. Згодом в такому каналі запалення розвивається з новою силою і його небезпека в тому, що пацієнт не здогадується про захворювання, поки воно не перейде в гостру фазу.
 • Повторне запалення. У ряді випадків канали можуть повторно запалитися без наявності на те вагомих причин, це пов'язано з особливостями організму пацієнта. Ось чому в нашій клініці ми в обов'язковому порядку спостерігаємо за пацієнтом, щоб виключити подібні можливості.

У стоматологічній клініці «Пломбір» працюють професіонали, які готові взятися за лікування вашого зуба при запаленні каналів на будь-якій стадії, незалежно від його причини. Навіть якщо в іншій клініці вам зроблять припис про необхідність видалити зуб, ми все одно готові спробувати його зберегти.

Як проходить лікування каналів зуба

У нашій клініці ми виконуємо лікування каналів зуба за такою методикою:

 1. Діагностика. Перед тим як приступати до лікування слід встановити ступінь ураження зуба і причину захворювання.
 2. Ізоляція зуба і анестезія. Таке лікування вимагає повної стерильності, тому пошкоджений зуб ізолюють спеціальної латексної серветкою, відокремлюючи його від решти мікрофлори порожнини рота. Дана міра також призначена для того, щоб лікарські препарати не потрапили нікуди, крім місця лікування.
 3. Видалення нерва. За допомогою мікроскопа з багаторазовим збільшенням стоматолог визначаємо канали, в яких знаходиться інфекція і вичищає їх. Це дозволяє не чіпати живі нерви, в той час як в інших клініках зазвичай використовують метод лікування на дотик, просто намацуючи канали по черзі і зачищаючи їх. Крім цього застосування мікроскопа дозволяє точно виявити всі канали, навіть найменші, підібрати оптимальний для роботи інструмент і потім перевірити якість їх очищення.
 4. Промивання каналів. Використання спеціальних інструментів і мікроскопів не дає гарантії, що в каналі не залишилися хвороботворні бактерії. Тому після їх чищення виконується процедура промивання спеціальними складами, вони займає 30-40 хвилин.
 5. Пломбування каналу. Для того щоб заповнити канал зуба складом для пломбування потрібно використовувати спеціальний матеріал Resilion. Така пломба встановлюється методом плавлення, спочатку матеріал закладається в канал, а потім його розігрівають до температури 200 градусів, він плавиться і повністю заповнює всю порожнину каналу.
 6. Установка пломби або коронки. Після закриття каналів зуб закривають пломбою або коронкою, метод лікування вибирається по ситуації.
 7. Пацієнт спостерігається від 6 до 12 місяців, для того щоб упевнитися у відсутності рецидиву.

Якщо ви звернулися в нашу клініку з показанням до лікування після запалення вже всередині раніше запломбованого каналу, тоді курс може зайняти більше часу. Запалення могло вразити тканини ясен і його слід вилікувати. Для цього в канали зуба будуть кілька разів закладатися спеціальні препарати, а на кожному прийомі у лікаря проводиться промивка. Тільки після того як останні осередки захворювання будуть придушені, ми закриємо зуб.

Переваги звернення в нашу клініку

Наша стоматологічна клініка в Києві працює за міжнародними стандартами, якість лікування відповідає рівню кращих європейських клінік. Звернувшись до нас, ви отримуєте наступні переваги:

 • Кваліфіковані фахівці і найкраще обладнання. Це дозволяє нам виконувати найскладніше лікування каналів зуба і давати пацієнтам гарантію на їх збереження.
 • Гарантія на результат лікування. Ми спостерігаємо пацієнта протягом певного терміну поки не можна буде точно сказати, що хвороба не викличе рецидиву.
 • У клініці створені всі умови для тривалої операції, можемо навіть запропонувати вам повний наркоз під наглядом досвідченого фахівця.
 • Прозоре ціноутворення. Вам заздалегідь повідомлять, скільки буде коштувати лікування, і за які процедури ви платите. До того ж наші ціни кращі в Києві.

Щоб записатися на прийом в стоматологічний центр «Пломбір» достатньо зателефонувати за контактними номерами, замовити зворотний дзвінок або заповнити спеціальну форму на сайті. Виберіть той спосіб, який здасться вам найбільш зручним. Ми поставимо діагноз і проведемо безболісне і якісне лікування.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги