Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Пластика обличчя у дітей - ортотропія

Форма особи у дітей визначається не тільки спадковістю, основними факторами для формування зовнішності є процеси розвитку верхньої і нижньої щелепи. Наприклад, смоктання пальця або постійно відкритий рот у дитини, можуть призвести до того, що лицьові кістки будуть неправильно сформовані, і як наслідок у нього з'явиться викривлення зубів, а особа буде непропорційно витягнутим.

Шкідливі звички дітей, на які батьки не звертають уваги, в результаті призводять до необхідності носити брекети і проводити хірургічне втручання, по досягненню підліткового віку. Але настільки неприємного і дорогого лікування можна уникнути, якщо зайнятися цим проблемами під час формування молочних зубів. Ця методика отримала назву ортотропія, з її допомогою будуть створені сприятливі умови, щоб риси обличчя, щелепи і зуби у дитини відразу набували правильну форму. Адже набагато логічніше запобігти захворюванню, ніж потім боротися з його наслідками.

Пластика обличчя у дітей - ортотропія
Пластика обличчя у дітей - ортотропія400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-25https://plombir-dental.com.ua/likuvannya-ditey

Пластика особи у дітей - ортотропія

Переваги пластики обличчя у дітей

Методика корекції особи дитини на стадії його формування називається ортотопія. Суть даного методу полягає в корекції форми щелепи шляхом носіння прихованої пластики в той час, коли вона найбільш податлива для зміни. Батьки вибирають цю технологію для своїх дітей тому що:

 • Лікування відбувається без брекетів і видалення зубів, досить просто носити в роті пластику непомітну зовні.
 • Коригувальна пластика (апарат Мью) розташовується у внутрішній частині рота, якщо дитина сам не розповість одноліткам про даний пристрій, то вони ніколи про нього не дізнаються. Лікування можна провести повністю анонімно.
 • Ортотропія це просто корекція, для якої не потрібно встановлювати брекети і видаляти зайві зуби. Таке лікування не тільки набагато комфортніше, але і істотно дешевше, тому що немає необхідності в хірургічному втручанні.
 • Коригувати особа методами класичної оротодонт можна після проростання постійних зубів, тобто з 11 років. У свою чергу лікування за технологією ортотропії можна починати вже в 6 років, і в підлітковому віці у дитини вже будуть правильні риси обличчя і оптимальний прикус.
 • Апарат Мью носить дуже комфортно, адже при його розробці враховувалися особливості поведінки маленьких пацієнтів. Можна вибрати улюблений колір, зробити наклейку, встановити блискітки і т.д. Дітям подобається робити свої платівки унікальними.

До всього вищепереліченого варто додати, що дитина, у якого ще в ранньому віці правильно сформовані риси обличчя, відчуває себе набагато впевненіше своїх однолітків.

Як проходить лікування

Звернувшись в стоматологічну клініку «Пломбір» Ви довірите здоров'я своєї дитини кращим професіоналам столиці. Ми проведемо процедуру корекції лицьовій пластики за таким планом:

 1. Огляд та консультація. Вашої дитини оглянемо ортодонт-стоматолог, що спеціалізується на лікуванні дітей. Він визначить наявність відхилень від норми і якщо вони мають місце бути, то вкаже на них і розповість про можливі проблеми в майбутньому.
 2. На повторному прийомі робиться повна діагностика порожнини рота, в тому числі тривимірний знімок, цефалометрія, побудова моделі зубів і інші методи дослідження. Зібрані дані підлягати ретельному аналізу, це може зайняти кілька днів.
 3. Команда лікарів розробляє детальний план індивідуального лікування маленького пацієнта. Потрібно визначити черговість змін, які будуть внесені в розвиток щелепи і спрогнозувати їх результат. Після чого складається розклад візитів до лікаря, які процедури будуть застосовуватися і розраховується вартість лікування. У деяких випадках опрацьовується 2-3 варіанти, щоб дати батькам можливість вибору.
 4. Створюється тривимірна модель особи дитини з урахуванням прогнозу на майбутнє. Батькам пропонують оцінити, якого результату можна досягти, після чого вони повинні прийняти рішення про початок курсу лікування.
 5. Виготовляється персональна платівка BioBlock, вона ж апарат Мью. Дитині і батькам розкажуть, як правильно носити цю платівку, як стежити за гігієною порожнини рота, як впоратися з можливим дискомфортом і дадуть інші необхідні рекомендації.
 6. Згідно з планом лікування потрібно носити пластинку і приходити в призначений час на прийом до лікаря стоматолога. Він буде відслідковувати зміни, що відбуваються, і коригувати роботу апарату Мью. Зазвичай між таким прийомами проходить 1,5-2 місяці. На останньому прийомі вам розкажуть, що платівку можна більше не носити, покажуть результат і дадуть рекомендації по підтримці досягнутого ефекту.

В нашій стоматологічній клініці в Києві ви може пройти такий курс лікування за найкращою ціною в столиці. Для вашої зручності ми надаємо можливість поетапної оплати. Для запису на прийом зателефонуйте нам або заповніть форму на сайті.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги