Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Чому кровоточать ясна?

02.06.2020

Більшість людей під час чищення зубів помічали, що у них кровоточать ясна, але не зраджували цьому особливого значення. А це зовсім неправильно, тому що така на перший погляд незначна проблема може привести до серйозних наслідків.

Чому кровоточать ясна

По-перше, дана проблема може вказувати на погану згортання крові, а це дуже неприємний симптом, наприклад він може вказувати на лейкемію. Так що не варто закривати очі на кров з ясен, адже справа може бути зовсім не в хворобах порожнини рота і вам може вимагатися термінова медична допомога.

По-друге, кров може з'являтися в результаті пошкодження ясен. Тут є кілька причин, найчастіша з них неправильна чистка зубів. Якщо ви занадто сильно тиснете на ясна і маєте щітку з жорсткою щетиною, то можете самі наносити собі шкоду. Також кровотеча може бути наслідком неправильно встановленого протеза, який тисне на тканини навколо зуба. Або ясна постійно пошкоджується самими зубами, це може бути наслідком деяких видів порушень прикусу.

По-третє, кровотеча сигналізує про гінгівіті (початкова форма пародонтозу). Це означає, що у вас почалося запалення ясен, яке згодом може привести до повної втрати зуба. Причиною даного захворювання є зубний камінь, який утворюється в підставі зуба. Якщо ви недостатньо добре чистите зуби, тоді на них з'являється м'який наліт, а потім він може перейти в тверду форму, яку і називають зубний камінь. Він тисне на ясна, вона відходить від зуба, і туди потрапляють шкідливі бактерії, через що тканини втрачають свою міцність і при чищенні з них йде кров.

По-четверте, ви можете плутати кровотеча ясен з виділеннями з виразок, які можуть утворитися в порожнині рота. Вони є проявами інфекційного ураження тканин.

У всіх випадках вам необхідно звернутися в стоматологічну клініку, щоб лікар встановив причину і призначив лікування. У більшості пацієнтів проблема полягає саме в зубному камені і для її усунення вам зроблять коротку процедуру гігієнічної чистки. Після цього на ясна нічого не буде тиснути, і вона сама повернеться в нормальне положення.

Ігнорувати кров з ясен не можна, тому що в ній міститься інфекція, і коли ви її глитаєте, то хвороба розноситься по всьому організму.

Чому кровоточать ясна?
Чому кровоточать ясна?400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-06-02https://plombir-dental.com.ua/krovotochat-yasna
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

 • Перікоронаріт

  Перікоронаріт

  02.06.20

  При утрудненому прорізуванні зубів спостерігається розвиток захворювання перикоронарита....

 • Периостит

  Периостит

  02.06.20

  Запальний процес в окісті називається періостит, а самі пацієнти часто використовують не...

 • Сіалоаденіт

  Сіалоаденіт

  02.06.20

  Термін сіалоаденіт об'єднує всі види запалення слинних залоз, яких є три пари (основні...

 • Вивих зуба

  Вивих зуба

  02.06.20

  Зуби надійно утримуються на своєму місці за рахунок тканин пародонта, що дозволяє йому...

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги