Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Імплантація зубів

Чи можна відновити передчасно втрачені зуби і при цьому зробити вашу посмішку бездоганною? Це можливо, якщо записатися в нашу стоматологічну клініку і пройти курс лікування з імплантації зубів. До ваших послуг будуть кращі хірурги-стоматологи, які працюють на сучасному обладнанні за безболісної технології.

Штучні зуби будуть служити вам не один десяток років і за своїми характеристиками нічим не поступаються справжнім зубам. Імплантати не потребують спеціального догляду, як мостові протези. При плануванні операції можна закласти правки для поліпшення прикусу і посмішки.

Імплантація зубів
Імплантація зубів400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/implantaciya-zubiv

Імплантація зубів стоматологія Київ

Переваги

Вибравши імплантацію як метод лікування, ви отримуєте наступні переваги. Імплант на відміну від протеза не потрібно міняти через певний проміжок часу. Він практично не знає зносу і навіть якщо буде пошкоджена коронка, її можна замінити без необхідності зачіпати штучний корінь зуба.

Такий зуб нічим не відрізняється від натуральних, навіть фахівцеві складно визначити підміну без застосування обладнання для діагностики. Але головне що такий зуб не просто виглядає як справжній, а й функціонує точно так же. Після завершення курсу лікування немає ніяких обмежень при їжі.

На відміну від протезування при установці коронки на імплант немає необхідності обточувати сусідні зуби, щоб використовувати їх в якості опорних. Така операція більш гуманна для порожнини рота, тому що часто опорні зуби не просто обточують, а ще й видаляють пульпу. Але навіть після таких маніпуляцій протез служить менше, ніж імплант.

Даний метод лікування є універсальним, з його допомогою можна відновити зуби на верхньої або нижньої щелепи будь-якого типу. За допомогою імплантації можна замінити як окремий зуб, так і кілька в ряд, або вилікувати пацієнтів з рідкісним захворюванням адентія повна, коли зуби відсутні повністю.

Підготовка до імплантації

Щоб провести операцію з установки штучного зуба слід виконати ретельну підготовку. Кожен пацієнт нашої стоматологічної клініки проходить діагностику на томографі, результатом якої буде тривимірна проекція черепа. Додатково може знадобитися зробити ортопантомограмму (панорамний знімок всіх зубів).

На підставі даних діагностики: визначається метод операції, необхідність попередньої пластики кісткової тканини, вибирається кількість і тип імплантатів, визначаться кількість і тип коронок.

Крім цього лікар обстежує порожнину рота на предмет наявності запальних процесів та інших захворювань, при яких неможливо проводити операцію. Також потрібно заповнити медичну карту, щоб визначити можливі протипоказання (низька здатність згущуватися крові, слабкий імунітет, захворювання серцево-судинної системи та ін.)

Порядок створення штучного зуба

Безпосередня імплантація зубів в стоматологічній клініці «Пломбір» у Києві виконується за наступним алгоритмом в 6 етапів:

 1. На підставі даних отриманих при первинної діагностиці проводиться комп'ютерне 3D моделювання хірургічного втручання. На тривимірної моделі підбирається потрібний розмір імплантату, оптимальне місце і кут для його установки.
 2. Для установки штучного кореня зуба в верхню щелепу може знадобитися додаткова операція по нарощуванню кісткової тканини. Синус ліфтинг (кісткова пластика) проводиться окремо за призначенням лікаря. Кісткова тканина верхньої щелепи може мати недостатню висоту для установки імплантату від народження або стоншена по ширині в результаті передчасної втрати зубів. Чим довше відсутня зуб, тим більше в цьому місці атрофується кісткова тканина.
 3. Проводиться операція по установці імплантатів в кісткову тканину. Буде встановлено один або кілька штучних коренів, залежить від плану лікування. Така операція є безболісною і проводиться під місцевим або повним наркозом. Вибір анестезії залежить від складності хірургічного втручання і бажання самого пацієнта. Під час операції стоматолога допомагає кваліфікований анестезіолог.
 4. Потрібен час для того, щоб імплантат прижився і зміцнився. Зазвичай достатньо 6 місяців для верхньої щелепи і 4 для нижньої. На цей час пацієнтові дають рекомендації по дотримання правил гігієни порожнини рота.
 5. На приживлення імплантат встановлюють верхню частину - абатмент. Операція проводиться під місцевою анестезією, робиться надріз ясна і кріплення спеціального ковпачка, який буде надавати їй правильну форму. Імітується обхват яснами справжнього зуба.
 6. Підбирається коронка, яка буде мати правильну естетичну форму і сприяти формуванню нормального прикусу. У ряді випадків коронку попередньо моделюють і відчувають на спеціальному пристрої артикуляторе. Після цього виготовляє персоналізована коронка і встановлюється на імплантат. Може проводитися додаткова доробка форми коронки безпосередньо в порожнині рота.

Результатом даного курсу лікування буде штучний зуб, який неможливо відрізнити від справжнього ні зовні, ні по відчуттях пацієнта. У клініці Plombir Dental в Києві ми не просто виконуємо професійну імплантацію зубів, але і даємо гарантію на результат лікування.

Скільки коштує імплантація зубів

Приблизну ціну на такі операції можна подивитися в спеціальному розділі сайту, там наведена актуальна вартість імплантатів, діагностики і самої операції. Але щоб дізнатися точну ціну повного курсу лікування, слід прийти на прийом до стоматолога, щоб уточнити наступні моменти:

 • Тип операції, якщо зуб втрачений порівняно недавно, то можна обійтися більш дешевої одномоментної імплантацією.
 • Чи потрібно попереднє лікування, хірургічне втручання можна проводити тільки при відсутності в порожнині рота запальних процесів (карієс, пародонт і ін.)
 • Стан кісткової тканини, як зазначено вище, в деяких випадках установка імплантату неможлива без попередньої кісткової пластики.
 • Вибрати матеріал і форму імплантатів, які підійдуть пацієнтові.
 • Чи потрібна встановлювати тимчасову коронку на час приживлення.

Записатися на прийом можна заповнивши спеціальну форму на сайті, це займе менше хвилини.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги