Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Гігієнічна чистка зубів

Відео про послугу

Скільки часу ви витрачаєте в день на догляд за своїми зубами? Чи намагаєтеся робити все правильно, і все одно на них залишається наліт?

В цьому немає нічого не звичайного, просто при самостійному догляді за порожниною рота фізично неможливо вичистити все залишки їжі і хвороботворні бактерії поступово починають розмножуватися. Тобто, завдання особистої гігієни зводиться до того, щоб знизити ризики виникнення карієсу. А для того щоб повністю усунути можливість його появи, потрібно проходить профілактичні огляди у стоматолога і виконувати гігієнічну чистку.

Гігієнічна чистка зубів
Гігієнічна чистка зубів400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/gigiyenichna-chystka-zubiv

Гігієнічна чистка зубів

Як виконується чистка зубів стоматологом

Процедура гігієнічної чистки виконується в три етапи:

  1. Підготовчий етап. Лікар огляне вас і визначить, які методи видалення нальоту будуть використовуватися. Потім він встановить ретрактор, це спеціальна прокладка, яка забезпечує доступ до повної поверхні зубів і спрощує процедуру для пацієнта, тому що більше не треба відкривати рот якомога ширше.
  2. Видалення твердого нальоту (зубного каменю) ультразвуком. Застосовується при наявності відповідних показань, як апарату використовують скалер. Це спеціальна насадка, яка забезпечує ультразвукові коливання частотою 25-50 кГц. Крім цього впливу через насадку пристрою подається розчин антисептика, він змиває зруйнований наліт, а той в свою чергу відкачується Слиновідсмоктувачі. Крім цього водний розчин, що проходить через насадку з високою частотою коливань, впливає на наліт за допомогою кавітації, або, кажучи простіше, зубний камінь бомбардируется величезною кількістю повітряних бульбашок. Даний спосіб ефективно видаляє наліт, процедура безболісна і повністю безпечна для емалі і ясен.
  3. Видалення м'якого зубного нальоту і полірування емалі. Для даної обробки застосовують метод «AirFlow», він розроблений в Швейцарії, а обладнання для такої чистки випускає компанія EMS. По суті це насос, який через спеціальну насадку подає під високим тиском суміш з повітря і найдрібніших абразивних частинок. В результаті весь м'який зубний наліт повністю видаляється, а поверхня емалі шліфується і частково отбеливается. На вибір пацієнта в «AirFlow» можна додати фруктовий або ягідний ароматизатор, що зробить процедуру ще приємніше.

Після завершення профілактичного очищення стоматолог може порекомендувати додатково виконати фторування зубів для зміцнення емалі. Це займе ще 20-30 хвилин, але підвищити стійкість зубів проти карієсу в кілька разів. Зазвичай після гігієнічної чистки добре видно всі ділянки, які потребують зміцнення емалі.

Переваги профілактичного чищення

Якщо ви ще не знаєте, чи потрібна вам гігієнічна чистка зубів, то ось кілька аргументів на підтримку цієї процедури:

  • Професійне чищення в кабінеті стоматолога обійдеться в рази дешевше, ніж лікування зубів і ясен. Просто порівняйте ціни на один візит раз в 4-6 місяців до лікаря-гігієніста і вартість лікування зуба. А адже саме профілактичний огляд з видаленням всього зубного нальоту гарантує запобігання більшості хвороб порожнини рота.
  • Після чищення зникає неприємний запах з рота. Ви знаєте, що бактерії в зубному нальоті можуть стати причиною запалення зубів або ясен. Крім цього побічним ефектом їх життєдіяльності є неприємний запах, і жодна зубна паста, жуйка або освіжувач не зможуть надовго усунути цю проблему, тільки професійне видалення всього нальоту.
  • Зуби виглядають привабливіше, вони зберігають свій природний колір. Причиною жовтих зубів також є наліт, який впливає на забарвлює пігмент емалі. Якщо стежити за своєю ротовою порожниною правильно, то відбілювання зубів вам не знадобиться або навпаки ви надовго продовжите ефект даної процедури.
  • Чистка покращує результати лікування карієсу. Тут дуже проста взаємозв'язок, ніж чистіше зуби, тим міцніше на них тримаються пломби, і це подовжує термін їх служби.
  • Зникне кровоточивість ясен. Часто наші пацієнти думають, що стали жертвою пародонта і їх ясен потрібне лікування, але на практиці кровотеча викликано зубним каменем, який їх деформує. Після того як лікар видалить твердий наліт, ваші ясна самі прийдуть в норму і перестануть кровоточити.

Крім цього під час гігієнічної чистки стоматолог виявить всі поразки зубів і зачатки карієсу, а також огляне ваші ясна і розташування зубів. Після цього він дасть вам рекомендації щодо лікування. Пам'ятайте, що впорається із захворюваннями порожнини рота на початковій стадії набагато простіше, безпечніше і дешевше.

У стоматологічній клініці «Пломбір» ви можете замовити професійну чистку зубів від нальоту. Ми гарантуємо вам 100% ефективність процедури і проведемо всі швидко, професійно і на сучасному сертифікованому обладнанні. Краща ціна на дану процедуру в Києві.

Чистка апаратом prophyflex в клініці Пломбір

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги