Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Дитяча стоматологія

Ніхто не народжується з острахом стоматологів, страх перед кабінетом зубного лікаря з'являється тільки після його першого відвідування і позбутися від нього багато людей не можуть протягом усього життя. Але і не звертатися до лікарів не можна, адже від правильного догляду за зубами в дитячому віці, залежить не тільки здоров‘я, а і кількість грошей, витрачених на стоматолога після вступу у доросле життя.

Коли записатися на прийом в дитячу стоматологію

Багато дорослих ще не позбулися цілої низки стереотипів, пов'язаних з доглядом за зубами своїх дітей. Щоб зрозуміти, коли слід записатися на прийом до дитячого стоматолога,  ознайомтеся з наступними фактами.

По-перше,хвороби молочних зубів не менш небезпечні, ніж постійних. Біль, запалення, та інші плачевні наслідки обов'язково настануть, якщо не приділяти гігієні порожнини рота належної уваги. При цьому природні захисні механізми тимчасових зубів слабкіші, тому слід застосовувати спеціальні зубні пасти, дотримуватися правил гігієни і раз в 3-4 місяці робити професійну чистку зубів у стоматолога.

По-друге, передчасне видалення молочних зубів призводить до порушення прикусу при формуванні постійного. Тому видаляти їх завчасно небажано, якщо на те немає рекомендації фахівця.

По-третє, формування прикусу починається ще в ранньому віці і якщо є проблеми з молочними зубами, то з постійними їх буде ще менше. А будь-які відхилення  від норми не тільки псують посмішку, але і чинять негативний вплив на травну і дихальну систему.

І найголовніше, в дитячому віці запобігти або вилікувати будь-які зубощелепні аномалії набагато легше, адже захворювання тільки почало проявлятися. Тому чим раніше Ваша дитина відвідає кабінет дитячого стоматолога для планового огляду, тим краще.

Послуги дитячої стоматології

В  стоматологічній клініці «Plombir Dental» одним з основних напрямків діяльності є дитяча стоматологія, в рамках якого ми надаємо наступні послуги для дітей:

 • Адаптація до стоматології - плановий огляд, допомагаємо маленьким пацієнтам звикнути до відвідування зубного лікаря.
 • Фторування зубів - підвищення їх природних захисних механізмів.
 • Дитяча чистка - професійна чистка  зубного нальоту, профілактика карієсу.
 • Герметизація фісур - ефективний метод захисту постійних зубів від карієсу.
 • Лікування каналів - усунення патологічних процесів в ділянці кореня і збереження зуба.
 • Дитяча ортодонтія - формування правильного прикусу, виправлення  зубних і щелепних аномалій.
 • Видалення молочних зубів -  проводиться у випадках, якщо зуб не можна зберегти або він настав час для його фізіологічноі зміни.
 • Пластика вуздечок, губи і язика- корекція шляхом хірургічного втручання.
 • Пломбування молочних зубів звичайними або кольоровими пломбами.

Крім наведених вище послуг дитячої стоматології, звернувшись до нас, Ви отримаєте рекомендації з таких питань: як привчити своїх дітей до правильної гігієни зубів; контролювати, щоб вони її дотримувалися; як правильно харчуватися, щоб не наражати на зуби зайвої небезпеки; в чому важливість догляду за молочними зубами і про інше, що вас цікавлять.

Професійні якості дитячого стоматолога

Багато лікарів стоматологи ведуть прийом дорослих і дітей одночасно, але лише деякі з них знають, як правильно лікувати самих маленьких пацієнтів.

Професійний дитячий стоматолог володіє такими якостями:

 1. Використовує спеціальні методики лікування, які мінімізують прямий контакт із зубами, свердління і застосування анестезії.
 2. Лікування молочних зубів, вміння прогнозувати результат такого лікування на розвиток постійних зубів.
 3. Психологічна та педагогічна підготовка для роботи з дітьми.

Відзначимо, що дитячий стоматолог в Києві, фізично не може працювати в поодинці. Тому важливо, щоб з дітьми вміли працювати не тільки самі лікарі, а й весь персонал клініки. Тільки так можна достигнути створення атмосфери довіри і безпеки, що є 50 % застави приємних вражень у дитини, після завершення візиту до дитячого стоматолога.

Чому обирають нашу клініку

Клініка «Пломбір» по праву вважається однією з кращих дитячих стоматологий в Києві, тому що:

 • Наші лікарі мають великий досвід роботи з дітьми і пройшли спеціальну професійну, педагогічну і психологічну підготовку.
 • У клініці створена особлива атмосфера, щоб маленькі пацієнти почували себе комфортно.
 • Сучасне медичне обладнання та матеріали, європейські методики лікування, розроблені для маленьких пацієнтів.
 • Індивідуальний підхід, особливо до маленьких пацієнтів.
 • Ціни на послуги дитячої стоматології у нас доступні більшості жителів і гостей столиці.

Для запису на прийом використовуйте спеціальну форму на сайті або зв'яжіться з нами за контактними номерами. Також ви можете замовити зворотний дзвінок на який зручний час.

Лікарі які виконують послугу:

Дитячий стоматолог Немировича Юлія Петрівна

 

Дитячий стоматолог Куцопатра Тетяна Євгеніївна

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги