Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Дитяча ортодонтія

Допомога стоматолога ортодонта потрібна 70% людей і краще отримати її в ранньому віці, коли лікування можна провести швидше, ефективніше і з мінімальними фінансовими витратами. Звернутися до лікаря для виявлення аномалій розташування зубів слід у віці 3-4 років, точніше це повинні зробити за дитину його батьки. Лікар проведе діагностику порожнини рота і визначить, чи є порушення прикусу, і чи потрібно проводити лікування. Це важливо з тієї причини, що від правильного положення молочних зубів, безпосередньо залежить формування постійного прикусу.

У стоматологічному центрі «Пломбір» у Києві працюють кращі дитячі ортодонти столиці. Вони проведуть огляд вашої дитини і в разі необхідності розроблять поетапний план лікування. Ми гарантуємо, що можемо виправити проблеми з прикусом у вашої дитини, і зробимо цього з мінімальним дискомфортом для маленького пацієнта.

Дитяча ортодонтія
Дитяча ортодонтія400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-25https://plombir-dental.com.ua/dytyacha-ortodontiya

Дитяча ортодонтія в Києві

На що впливає порушення прикусу в дитячому віці

Діти, на відміну від дорослих, набагато простіше ставляться до своєї зовнішності і візуальні відхилення посмішки від норми доставляють їм мінімум незручностей. Але порушення прикусу в ранньому віці небезпечно тим, що закладає основу для формування постійного неправильного прикусу. Він в свою чергу веде до порушення роботи жувальної-мовного апарату, а це проблеми з травленням, диханням і серцево-судинною системою. Причому перші негативні наслідки можуть проявитися ще в дитячому або підлітковому віці, що негативно позначиться на розвитку всього організму.

Як зрозуміти, що потрібно звернутися до дитячого ортодонта

Поява аномалій розташування зубів у дітей відбувається з кількох причин, серед яких спадковість, шкідливі звички, порушення хребта, постійне ротовий дихання, перенесені захворювання, отримані травми і т.д. Яка з них вплине на формування неправильного прикусу у вашої дитини, можна буде встановити тільки після ретельної діагностики, до того ж часто у пацієнта є відразу кілька свідчень до відхилення зубів від нормального положення.

Щоб зрозуміти, чи потрібна вашій дитині допомогу ортодонта, зверніть увагу на наступні моменти:

  1. Шкідливі звички, такі як гризти олівці, смоктати палець, прикушуйте під час сну подушку і аналогічні. Ці, здавалося б, несуттєві дрібниці, можуть вплинути на прикус дорослої людини, зрозуміло, що на дітей вони впливають сильніше в кілька разів. Аналогічний ефект з порушенням прикусу з'являється при пізньому відучення від соски.
  2. Постійні захворювання носа, через що дитина більшу частину часу, особливо уві сні, дихає ротом. Як наслідок, щелепи довгий час розімкнуті і це позначається на їх формуванні.
  3. Якщо дитині важко жувати і ковтати їжу, зверніть увагу, чи не доводиться йому підключати для цього м'язи шиї. Це показує, що жувальні зуби вже розташовані неправильно і якщо не вжити заходів, то відхилення буде прогресувати.
  4. Неправильне розвиток прикусу може супроводжуватися зубним скрипом, послухаєте, чи немає подібних звуків, коли дитина спить.
  5. Подивіться, наскільки правильно у вашої дитини виросли молочні зуби, вони не повинні бути кривими, мати великі проміжки, виступати за межі зубного ряду, повертатися навколо своєї осі і знаходиться в недозволених місцях. Такі проблеми можна помітити візуально, всі вони вказують на наявність аномалій розташування зубів.
  6. Контролюйте час випадання молочних і прорізування постійних зубів. Якщо ці процеси почалися занадто рано або навпаки пізно, можливо вам знадобитися допомога лікаря. Звертайте увагу, щоб постійні зуби росли на своєму місці, а не відхилялися через ще не випали молочних або з інших причин.

На жаль, не всі причини, що ведуть до порушення прикусу можна помітити, спостерігаючи за своєю дитиною. Тому ми настійно рекомендуємо відвідати фахівця з дитячої ортодонтії відразу після завершення формування молочних зубів, це вік 3-4 роки. Тільки так ви зможете на 100% переконатися у відсутності проблем у галузі ортодонтії або своєчасно їх усунути.

Сучасні способи лікування

У дитячій ортодонтії використовують знімні і незнімні коригувальні системи. Перші - спеціальні пластинки, які носяться згідно з розробленим лікарем графіком. Вони виготовляються індивідуально, періодично стоматолог виконує їх корекцію, можна зробити платівку, яку ніхто не зможе помітити.

Другі - брекет-системи, які є незнімними і для їх впливу потрібно періодично відвідувати лікаря для процедури активації. Діти практично не соромляться носіння брекетів, до того ж їх легко можна зробити предметом гордості. Дитина може сам вибрати форму замків, колір, попросити про якихось додаткових прикрасах. Все це можна реалізувати, причому ефективність лікування не зміниться, а маленький пацієнт отримуватиме від нього задоволення.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги