Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Дитяча чистка зубів

Відео про послугу

Чи замислювалися Ви над тим, з якого віку слід починати чистити зуби Вашій дитині і як це робити правильно? Мало хто знає, що приступати до гігієни порожнини рота потрібно вже 2 з двох років, спочатку це роблять батьки, потім дитина починає чистити зуби самостійно. І з цього ж часу слід починати відвідувати стоматолога для професійного видалення нальоту.

У стоматологічній клініці «Пломбір» ми запропонуємо вам провести дитячу гігієнічну чистку зубів, під час якої з молочних зубів буде повністю вилучений зубний наліт. Додатково ми зміцнимо емаль зубів і навчимо ваших дітей як правильно стежити за здоров'ям зубів.

Дитяча чистка зубів
Дитяча чистка зубів400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/dytyacha-chystka

Дитяча чистка зубів

Як роблять гігієнічну чистку зубів

Щоб правильно доглядати за дитячими зубами ще у віці 1,5-2 років батькам слід допомогти своїм чадам робити чистку без застосування зубної пасти. Тільки спеціальна щітка і легкі поступальні рухи для видалення нальоту. Далі, після 2 років можна починати застосовувати дитячу зубну пасту, і самостійно чистити зуби не менше двох разів на день. Перший раз після сніданку і вдруге перед сном. Але це лише частина того догляду за порожниною рота, який потрібно Вашій дитині. Огляньте його зуби і якщо виявите зубний наліт, значить, прийшов час вирушити на гігієнічну чистку в стоматологічну клініку.

Для самих маленьких пацієнтів у віці до 6 років чистка робиться спеціальною щіткою і дитячої пастою. Це професійні інструменти і засоби, які не можна придбати у вільному продажу. Дитячий стоматолог ретельно очистити кожен зуб маленького пацієнта від нальоту. Якщо дитина старше 6 років, то можна провести чистку із застосуванням професійної дорослої пасти для видалення нальоту.

По досягненню 9 річного віку дозволяється використовувати гігієнічну чистку Air Flow, яку застосовують для дорослих. Спеціальний прилад надсилає очищувальну суміш потоком стисненого повітря, таким чином, швидко і безболісно видаляється м'який зубний наліт з емалі, а також відбілюють потемнілі ділянки. Цей спосіб дозволяє провести чистку в самих важкодоступних місцях, що гарантує 100% ефективність процедури.

Чому важливо стежити за молочними зубами

Дитина при всьому старанні і контролі з боку батьків фізично не зможе видалити весь наліт з зубів, що поступово призведе до виникнення карієсу або запалення ясен. Молочні зуби особливо чутливі до подібних хвороб і якщо їх запустити, то ймовірність втрати зуба буде вкрай високою.

У свою чергу, передчасне видалення молочного зуба негативно позначається на розвитку Вашої дитини. Воно може призвести до атрофії щелепи, що позначиться на пластиці обличчя. Також відсутність молочних зубів на призначеному місці позначиться на прорізуванні і зростанні постійних зубів. Для виправлення цих порушень доведеться звертатися до дитячого стоматолога ортодонта.

Додаткові процедури

Після поведінки гігієнічної чистки зубів у дітей їм можуть знадобитися додаткові процедури. По-перше, наш стоматолог зміцнить емаль зубів, провівши фторування. По-друге, ми виявимо всі осередки зароджується карієсу, вичистимо їх і запломбіруем. Все це наші лікарі зроблять дуже швидко і абсолютно безболісно.

Крім цього наші лікарі навчать дітей правильно чистити зуби. Важливо не просто використовувати щітку потрібну кількість часу, а здійснювати чіткі руху з певною силою натискання. Для цього існує спеціальна методика, коли дитині дають жувальну таблетку з барвником пігментом, який реагує на зубний наліт. Після цього під наглядом лікаря дитина чистить зуби, виконуючи його рекомендації до тих пір, поки не буде видалений весь наліт. Таким чином, діти освоюють правила гігієни порожнини рота, і для них це відбувається у вигляді захоплюючої гри.

Переваги клинки «Пломбір»

Стоматологічна клініка «Пломбір» входить в число кращих медичних установ для лікування зубів в Києві. Наші клієнти довіряю нам здоров'я своїх дітей з таких причин:

  • У клініці використовують сучасне обладнання, на такому працюють кращі стоматологи в відомих міжнародних клініках.
  • Наші лікарі володіють колосальним досвідом в лікуванні маленьких пацієнтів. Вони проходять психологічну та педагогічну підготовку, щоб зробити лікування дітей максимально комфортним.
  • Ми готові провести комплексне лікування зубів Вашої дитини, мова йде про профілактичних і лікувальних процедурах. Також в нашому штаті кращі дитячі ортодонти столиці.
  • У нашій клініці Ви отримуєте гарантію на результат лікування.

У клініці «Пломбір» ми пропонуємо кращу ціну на дитячу гігієнічну чистку зубів. Щоб записатися на прийом достатньо зателефонувати за допомогою одного з контактних номерів, який вказаний на сайті. Також ви можете залишити заявку через спеціальну форму.

Дитяча чистка зубів в клініці Пломбір

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги