Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Адаптація до стоматології

Страх перед стоматологічним кабінетом зазвичай з'являється в дитинстві, і більшість людей не можуть перебороти його в дорослому віці. У підсумку, такі пацієнти звертаються до лікарів лише за екстреною допомогою, коли хвороба вже запущена і вимагає складного і дорогого лікування. Але ж її можна було легко запобігти, просто вчасно відвідуючи стоматологію для профілактичного огляду.

У стоматологічній клініці «Пломбір» Ви можете отримати послугу адаптації своєї дитини до стоматології. Це спеціальний комплекс заходів, який дозволяє підготувати дитину до лікування зубів, переконавши його, що це не боляче і не небезпечно. Додатково Ваш малюк дізнається багато нового про те, як правильно доглядати за своїми зубами і чому це так важливо.

Адаптація до стоматології
Адаптація до стоматології400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-25https://plombir-dental.com.ua/adaptaciya-do-stomatologiyi

Адаптація дітей до стоматології

Навіщо потрібна адаптація

Якщо Ваша дитина боїться лікувати зуби, то це загрожує наступними наслідками:

  1. Не повідомляє про захворювання. Такі діти будуть до останнього терпіти зубний біль і не просити дорослих про допомогу, щоб їх не відвели до стоматолога. Через страх будуть штучно створені умови для прогресування захворювання, і на такій стадії практично завжди потрібне оперативне втручання. Як результат, дитина потрапляє до лікаря з ускладненням і проходить складне лікування, що тільки допоможе зміцненню страху перед кабінетом стоматолога.
  2. Заважає лікувати зуби. Діти, які бояться стоматологів, не дають нормально провести огляд і виконати необхідні процедури. Вони вередують, плачуть, крутяться, закривають рот і заважають роботі лікаря іншими способами. В результаті час прийому затягується, а якість проведеного лікування може бути нижче.

Але кому гірше від того, що дитина відчуває страх перед прийомом у стоматолога? По-перше, самій дитині, адже саме його здоров‘ю може загрожувати серйозна небезпека.

По-друге, жертвами такої дитячого поведінки будуть їхні батьки. Адже хвороба дитини це завжди стрес, а вартість складного лікування зубів і ясен може сильно вдарити по сімейному бюджету.

Емоційний стан дітей

Якщо дитина не проходить адаптацію до стоматології, то на прийомі у лікаря у нього проявляються такі емоційні симптоми:

  • Швидке стомлення. Під час лікування дитина не розуміє, що відбувається і це змушує його витрачати більше психологічних ресурсів на збереження концентрації. У підсумку він швидше втомлюється і починає несвідомо заважати лікарям.
  • Тривожність. Це почуття небезпеки, джерело якої невідоме. Діти відчувають тривогу, якщо їм розповідали раніше про те, як боляче лікувати зуби, вони могли бачити наслідки захворювань порожнини рота або лікування, і неправильно трактували їх події, також часто тривога передається від батьків, якщо ті самі сильно хвилюються. Чим сильніше нервує дитина, тим більше це заважає нормальному лікуванню.
  • Страх. Це найскладніша емоція, яка може привести до відмови маленького пацієнта від лікування. Діти, які відчувають страх, спеціально приховують хвороби і шукають будь-які причини, щоб уникнути лікування, під час прийому роблять сильний опір, що впливає на результат.

Причиною цих симптомів може бути досвід невдалого лікування зубів, але частіше за все боязнь стоматологів передається від батьків. Вони або сильно нервують самі, або вже мають неприеємний досвід  переносять його і на дітей.

Як проходить адаптація до стоматології

Для того щоб дитина не боялася лікувати зуби, в нашій стоматологічній клініці вона може пройти адаптацію до стоматології. Це комплекс заходів, який дозволяє подолати дитячий страх і показати їм, наскільки важливо лікувати зуби і що це зовсім не страшно.

Використовуються такі прийоми для переконання:

  1. Методика «Розповідай, показуй, ​​роби», коли дитина спочатку дізнається всі подробиці про майбутні дії лікаря, може «полікувати» іграшку, і тільки потім стає пацієнтом.
  2. Заохочення, за правильне виконання завдань діти отримують різні нагороди (диплом, іграшка, пам'ятний сувенір). Подарувати дитині подарунок, завжди було надійним способом винагороди за сміливість.

Крім цього, під час таких занять відбувається і навчання батьків. Ми навчимо Вас, як вести себе з дитиною, щоб йому не передавалися Ваші переживання.

З нашою допомогою Ви можете не тільки підготувати дитину до прийому у стоматолога, а й подолати страх перед лікуванням зубів, при його наявності. До кожного маленького пацієнта ми використовуємо індивідуальний підхід.

 

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги